0102030405
Sončni paneli King Kong NR serije 100W 72V PERC monokristalni
Opis izdelka
Moduli serije Kingkong NR so standardni monokristalni sončni paneli, ki vključujejo visoko učinkovite monokristalne celice PERC z izkoristkom pretvorbe več kot 23 %. Ti paneli, zaprti v 3,2 mm ultra prozornem kaljenem steklu, imajo koristi od zrelega proizvodnega procesa, ki zagotavlja stabilno izhodno moč in izjemno vzdržljivost. V standardnih testnih pogojih (STC) je stopnja ohranjanja moči zagotovljena ≥90 % po 10 letih in ≥80 % po 20 letih.
Visoka učinkovitost razreda A
monokristalni silicij
laminirana sončna plošča
Ključne značilnosti
-
Tehnologija, dopirana z galijemIzboljšana učinkovitost absorpcije svetlobe za večjo učinkovitost pretvorbeNižji LCOE in BOSLahka zasnova s prozorno zadnjo ploščo za enostavno namestitev in nižje stroške BOS.Moč modulov se običajno poveča za 5–25 %, kar ima za posledico znatno zmanjšanje LCOE.
Zaščita proti PID/prenizkemu LIDManj učinkov senčenja vročih točkNižji temperaturni koeficient
Parametri izdelka
| Mehanski parametri | |
| Konfiguracija celic | 6*22 |
| Razdelilna omarica | Enocelična razvodna omarica, dve diodi |
| Izhodni kabli | 2,5 mm², pozitivna in negativna elektroda sta dolgi 900 mm |
| Vrsta stekla | 3,2 mm kaljenje, ultra bela |
| Okvir | Okvir iz anodizirane aluminijeve zlitine |
| Neto teža | 5,5 kg |
| Velikost | 1010*540*30 mm |
| Električni parametri delovanja | |
| Vrsta celice | PERC monokristalni |
| Model | GSMO-YWSS100-72A |
| Standardna moč | 100 W |
| Najvišja napetost (Vmp) | 73,92 V |
| Najvišji tok (Imp) | 1,35 A |
| Napetost odprtega tokokroga | 88,70 V |
| Kratkostični tok | 1,49 A |
| Testni standardi | STC: AM1.5 1000 W/m² 25 ℃ |
| Delovni parametri | |
| OTR | -40℃—+80℃ |
| Toleranca moči | ±2 % |
| Sistemska napetost | DC1000V |
| Največja nazivna vrednost varovalke | 10A |
| Nazivna temperatura | 45±2℃ |
| Varnostni razred | Razred II |
| Stopnja požarne odpornosti | Razred C |
| Nosilnost | |
| Statična obremenitev spredaj | 3600 Pa |
| Statična obremenitev zadaj | 2400 Pa |
| Preskus udarca toče | Premer: 25 mm, Hitrost udarca: 23 m/s |
| Temperaturni koeficient | |
| Moč TC | - 0,30 %/℃ |
| Napetost TC-ja | - 0,28 %/℃ |
| Tok TC | +0,05 %/℃ |
Prikaz izdelka
Učinkovitost odziva
1. Koliko časa traja vaša proizvodnja?
Odvisno od izdelka in količine naročila. Običajno traja 15 dni za naročilo z minimalno količino naročila.
2. Kdaj lahko dobim ponudbo?
Običajno vam ponudbo pripravimo v 24 urah po prejemu vašega povpraševanja. Če vam je ponudba zelo nujna, nas pokličite ali nam to sporočite po pošti, da bomo vašemu povpraševanju dali prednost.
3. Ali lahko pošljete izdelke v mojo državo?
Seveda, lahko. Če nimate lastnega špediterja, vam lahko pomagamo.
Povprašajte zdaj!
Za povpraševanja o naših izdelkih ali ceniku nam, prosim, pustite svoj e-poštni naslov in vas bomo kontaktirali v 24 urah.














