0102030405
Sončni paneli King Kong PRO serije 100W 20V TOPCON monokristalni
Opis izdelka
Sončni paneli King Kong PRO uporabljajo originalno tehnologijo porazdeljenih diod. V enakih pogojih senčenja imajo prednost večje izhodne moči v primerjavi z običajnimi moduli. Obdani so s 3,2 mm ultra belim kaljenim steklom in zaščiteni z okvirjem iz aluminijeve zlitine. Na okvirju so luknje za vijake za namestitev, ki jih je mogoče uporabiti za ravninsko namestitev. (Za specifično delovanje glejte "Poročilo o primerjavi moči modula King Kong PRO in običajnih sončnih panelov")
Visoka učinkovitost razreda A
monokristalni silicij
laminirana sončna plošča
Ključne značilnosti
-
Tehnologija, dopirana z galijemIzboljšana učinkovitost absorpcije svetlobe za večjo učinkovitost pretvorbeNižji LCOE in BOSLahka zasnova s prozorno zadnjo ploščo za enostavno namestitev in nižje stroške BOS.Moč modulov se običajno poveča za 5–25 %, kar ima za posledico znatno zmanjšanje LCOE.Zaščita proti PID/prenizkemu LIDManj učinkov senčenja vročih točkNižji temperaturni koeficient
Parametri izdelka
| Mehanski parametri | |
| Konfiguracija celic | 5×7 |
| Razdelilna omarica | Razdelilna razdelilna omarica, pet diod |
| Izhodni kabli | 2,5 mm², pozitivna in negativna elektroda sta dolgi 300 mm |
| Vrsta stekla | 3,2 mm kaljenje, ultra bela |
| Okvir | Okvir iz anodizirane aluminijeve zlitine |
| Neto teža | 5,3 kg |
| Velikost | 945*540*30 mm |
| Električni parametri delovanja | |
| Vrsta celice | TOPCON Monokristalni |
| Model | GSMO-YWET100-20A |
| Standardna moč | 100 W |
| Najvišja napetost (Vmp) | 21,2 V |
| Najvišji tok (Imp) | 4,71A |
| Napetost odprtega tokokroga | 25,51 V |
| Kratkostični tok | 5.12A |
| Testni standardi | STC: AM1.5 1000 W/m² 25 ℃ |
| Delovni parametri | |
| OTR | -40℃—+80℃ |
| Toleranca moči | ±2 % |
| Sistemska napetost | DC1000V |
| Največja nazivna vrednost varovalke | 10A |
| Nazivna temperatura | 45±2℃ |
| Varnostni razred | Razred II |
| Stopnja požarne odpornosti | Razred C |
| Nosilnost | |
| Statična obremenitev spredaj | 3600 Pa |
| Statična obremenitev zadaj | 2400 Pa |
| Preskus udarca toče | Premer: 25 mm, Hitrost udarca: 23 m/s |
| Temperaturni koeficient | |
| Moč TC | - 0,30 %/℃ |
| Napetost TC-ja | - 0,28 %/℃ |
| Tok TC | +0,05 %/℃ |
Prikaz izdelka

Povprašajte zdaj!
Za povpraševanja o naših izdelkih ali ceniku nam, prosim, pustite svoj e-poštni naslov in vas bomo kontaktirali v 24 urah.














