0102030405
Sončni paneli King Kong serije EC 130W 20V TOPcon monokristalni
Opis izdelka
Serija Kingkong EC je sestavljena iz standardnih monokristalnih fotonapetostnih modulov s sončnimi celicami TOPCON, ki povečajo izhodno moč na enoto površine. Ti trpežni moduli, izdelani iz kaljenega stekla in okvirja iz aluminijeve zlitine, ponujajo močne mehanske lastnosti in stabilno delujejo v različnih okoljih z visoko učinkovitostjo. Prav tako kažejo minimalno izgubo moči – po 10 letih ohranijo vsaj 90 % začetne moči in po 20 letih 80 %. Z odlično zanesljivostjo in dolgoročnim delovanjem so idealni za širok spekter uporabe.
Visoka učinkovitost razreda A
monokristalni silicij
laminirana sončna plošča
Ključne značilnosti
-
Tehnologija, dopirana z galijemIzboljšana učinkovitost absorpcije svetlobe za večjo učinkovitost pretvorbeNižji LCOE in BOSLahka zasnova s prozorno zadnjo ploščo za enostavno namestitev in nižje stroške BOS.Moč modulov se običajno poveča za 5–25 %, kar ima za posledico znatno zmanjšanje LCOE.Zaščita proti PID/prenizkemu LIDManj učinkov senčenja vročih točkNižji temperaturni koeficient
Parametri izdelka
| Mehanski parametri | |
| Konfiguracija celic | 3×11 |
| Razdelilna omarica | Enocelična razvodna omarica, dve diodi |
| Izhodni kabli | 2,5 mm², pozitivna in negativna elektroda sta dolgi 900 mm |
| Vrsta stekla | 3,2 mm kaljenje, ultra bela |
| Okvir | Okvir iz anodizirane aluminijeve zlitine |
| Neto teža | 6,4 kg |
| Velikost | 1060*580*30 mm |
| Električni parametri delovanja | |
| Vrsta celice | TOPCON Monokristalni |
| Model | GSMO-YWET130-20A |
| Standardna moč | 130 W |
| Najvišja napetost (Vmp) | 19,9 V |
| Najvišji tok (Imp) | 6,53A |
| Napetost odprtega tokokroga | 13,94 V |
| Kratkostični tok | 692A |
| Testni standardi | STC: AM1.5 1000 W/m² 25 ℃ |
| Delovni parametri | |
| OTR | -40℃—+80℃ |
| Toleranca moči | ±2 % |
| Sistemska napetost | DC1000V |
| Največja nazivna vrednost varovalke | 10A |
| Nazivna temperatura | 45±2℃ |
| Varnostni razred | Razred II |
| Stopnja požarne odpornosti | Razred C |
| Nosilnost | |
| Statična obremenitev spredaj | 3600 Pa |
| Statična obremenitev zadaj | 2400 Pa |
| Preskus udarca toče | Premer: 25 mm, Hitrost udarca: 23 m/s |
| Temperaturni koeficient | |
| Moč TC | - 0,30 %/℃ |
| Napetost TC-ja | - 0,28 %/℃ |
| Tok TC | +0,05 %/℃ |
Prikaz izdelka



Povprašajte zdaj!
Za povpraševanja o naših izdelkih ali ceniku nam, prosim, pustite svoj e-poštni naslov in vas bomo kontaktirali v 24 urah.












