01
Fleksibilni sončni paneli serije Soft Gold GGFM-YWSS185-18A
Opis izdelka
Z edinstveno tehnologijo pakiranja upogibnih komponent je njegova struktura stabilna, upogibna ukrivljenost do 270°/m, lahka teža, primerna za namestitev na ukrivljene površine, kar izboljša moč namestitve. Površina je obdana z ETFE materialom, odpornim proti UV-žarkom in koroziji, z močnejšo odpornostjo na vremenske vplive in daljšo življenjsko dobo.
Sončne celice lahko izbirate med PERC ali TOPcon.
Visoka učinkovitost razreda A
monokristalni silicij
laminirana sončna plošča
Številka patenta:
ZL 2019 2 2248487.6
Ključne značilnosti
-
Tehnologija, dopirana z galijemIzboljšana učinkovitost absorpcije svetlobe za večjo učinkovitost pretvorbeNižji LCOE in BOSLahka zasnova s prozorno zadnjo ploščo za enostavno namestitev in nižje stroške BOS.Moč modulov se običajno poveča za 5–25 %, kar ima za posledico znatno zmanjšanje LCOE.Zaščita proti PID/prenizkemu LIDManj učinkov senčenja vročih točkNižji temperaturni koeficient
Parametri izdelka
| Mehanski parametri | |
| Konfiguracija celic | 4×16 |
| Razdelilna omarica | Razdelilna omarica z eno celico, ena dioda |
| Izhodni kabli | Prilagojeno glede na zahteve |
| Površinski material | ETFE |
| Okvir | Brez okvirja |
| Neto teža | 2,9 kg |
| Velikost | 1420 × 710 × 2 mm |
| Električni parametri delovanja | |
| Vrsta celice | PERC monokristalni |
| Model | GGFM-YWSS185-18A |
| Standardna moč | 190 W |
| Najvišja napetost (Vmp) | 19,2 V |
| Najvišji tok (Imp) | 9,89A |
| Napetost odprtega tokokroga | 24,17 V |
| Kratkostični tok | 10,51A |
| Testni standardi | STC: AM1.5 1000W/m2 25℃ |
| Delovni parametri | |
| OTR | -40℃—+80℃ |
| Toleranca moči | ±2 % |
| Sistemska napetost | DC1000V |
| Največja nazivna vrednost varovalke | 10A |
| Nazivna temperatura | 45±2℃ |
| Varnostni razred | Razred II |
| Stopnja požarne odpornosti | Razred C |
| Nosilnost | |
| Statična obremenitev spredaj | 3600 Pa |
| Statična obremenitev zadaj | 2400 Pa |
| Preskus udarca toče | Premer: 25 mm, Hitrost udarca: 23 m/s |
| Temperaturni koeficient | |
| Moč TC | - 0,30 %/℃ |
| Napetost TC-ja | - 0,28 %/℃ |
| Tok TC | +0,05 %/℃ |
Prikaz izdelka
Pogosta vprašanja
1. Kako lahko dobim ponudbo?
Pustite nam sporočilo z vašimi zahtevami za nakup in odgovorili vam bomo v eni uri po delovnem času. Lahko pa nas kontaktirate tudi neposredno prek vodje trgovine ali katerega koli drugega orodja za takojšnji klepet, kadar vam ustreza.
2. Ali lahko dobim vzorec za preverjanje kakovosti?
Z veseljem vam ponujamo vzorce za preizkus. Pustite nam sporočilo o želenem artiklu in vašem naslovu. Ponudili vam bomo informacije o pakiranju vzorca in izbrali najboljši način dostave.
3. Ali lahko za nas naredite OEM?
Da, toplo sprejemamo naročila OEM.
4. Ali ste tovarna ali trgovsko podjetje?
Smo tovarna z izvozno pravico. To pomeni tovarna + trgovina.
5. Kakšna je minimalna količina naročila?
Določite minimalno količino naročila glede na specifikacije izdelka.
6. Kakšen je vaš dobavni rok?
O: Običajno je naš dobavni rok v 10 dneh po potrditvi.
Povprašajte zdaj!
Za povpraševanja o naših izdelkih ali ceniku nam, prosim, pustite svoj e-poštni naslov in vas bomo kontaktirali v 24 urah.














