0102030405
Sončni paneli King Kong NR serije 70W 20V PERC monokristalni
Opis izdelka
Moduli serije Kingkong NR so standardni monokristalni sončni paneli, ki vključujejo visoko učinkovite monokristalne celice PERC z izkoristkom pretvorbe več kot 23 %. Ti paneli, zaprti v 3,2 mm ultra prozornem kaljenem steklu, imajo koristi od zrelega proizvodnega procesa, ki zagotavlja stabilno izhodno moč in izjemno vzdržljivost. V standardnih testnih pogojih (STC) je stopnja ohranjanja moči zagotovljena ≥90 % po 10 letih in ≥80 % po 20 letih.
Visoka učinkovitost razreda A
monokristalni silicij
laminirana sončna plošča
Ključne značilnosti
-
Tehnologija, dopirana z galijemIzboljšana učinkovitost absorpcije svetlobe za večjo učinkovitost pretvorbeNižji LCOE in BOSLahka zasnova s prozorno zadnjo ploščo za enostavno namestitev in nižje stroške BOS.Moč modulov se običajno poveča za 5–25 %, kar ima za posledico znatno zmanjšanje LCOE.Zaščita proti PID/prenizkemu LIDManj učinkov senčenja vročih točkNižji temperaturni koeficient
Parametri izdelka
| Mehanski parametri | |
| Konfiguracija celic | 2×18 |
| Razdelilna omarica | Razdelilna omarica z eno celico, ena dioda |
| Izhodni kabli | Prilagojeno glede na zahteve |
| Vrsta stekla | 3,2 mm kaljenje, ultra bela |
| Okvir | Brez okvirja |
| Neto teža | 3,45 kg |
| Velikost | 1092*346*5 mm |
| Električni parametri delovanja | |
| Vrsta celice | PERC monokristalni |
| Model | GSMO-NBEF70-20A |
| Standardna moč | 70 W |
| Najvišja napetost (Vmp) | 22,69 V |
| Najvišji tok (Imp) | 3,18A |
| Napetost odprtega tokokroga | 26,74 V |
| Kratkostični tok | 3,38 A |
| Testni standardi | STC: AM1.5 1000 W/m² 25 ℃ |
| Delovni parametri | |
| OTR | -40℃—+80℃ |
| Toleranca moči | ±2 % |
| Sistemska napetost | DC1000V |
| Največja nazivna vrednost varovalke | 10A |
| Nazivna temperatura | 45±2℃ |
| Varnostni razred | Razred II |
| Stopnja požarne odpornosti | Razred C |
| Nosilnost | |
| Statična obremenitev spredaj | 3600 Pa |
| Statična obremenitev zadaj | 2400 Pa |
| Preskus udarca toče | Premer: 25 mm, Hitrost udarca: 23 m/s |
| Temperaturni koeficient | |
| Moč TC | - 0,30 %/℃ |
| Napetost TC-ja | - 0,28 %/℃ |
| Tok TC | +0,05 %/℃ |
Prikaz izdelka
O vzorcih
1. Kako se prijavim za brezplačne vzorce?
Če je artikel (ki ste ga izbrali) na zalogi z nižjo vrednostjo, vam ga lahko pošljemo na testiranje, vendar potrebujemo vaše komentarje po testiranju.
2. Kaj pa stroški vzorcev?
Če artikla (ki ste ga izbrali) ni na zalogi ali ima višjo vrednost, se cena običajno podvoji.
3. Ali lahko dobim povračilo vseh vzorcev po oddaji prvega naročila?
Da. Plačilo se lahko odšteje od skupnega zneska vašega prvega naročila ob plačilu.
4. Kako poslati vzorce?
Imaš dve možnosti:
(1) Lahko nam sporočite svoj podroben naslov, telefonsko številko, prejemnika in morebitni ekspresni račun, ki ga imate.
(2) Z družbo FedEx sodelujemo že več kot deset let in imamo dober popust, saj smo njihov VIP član. Naj ocenijo stroške prevoza, vzorce pa vam bomo dostavili po prejemu stroškov vzorčnega prevoza.
Povprašajte zdaj!
Za povpraševanja o naših izdelkih ali ceniku nam, prosim, pustite svoj e-poštni naslov in vas bomo kontaktirali v 24 urah.














