Razširljiva sončna plošča serije Light Wing
Opis izdelka
Metode širitve
Metode nadzora
| Ime parametra | Parameter |
| Ime izdelka | Lahki zložljivi sončni paneli druge generacije |
| Model | Lahka krila S2000A/2-2 (1460W) |
| Teleskopski način | Dva proti dva |
| Način krmiljenja | Daljinski upravljalnik in ročni upravljalnik |
| Popolnoma zložena velikost. | 2500 mm * 1620 mm * 150 mm |
| Popolnoma razširjena velikost | 4600 mm * 1620 mm * 150 mm |
| Teža | 95 kg |
| Popolnoma uvlečena moč | 730 W |
| Popolnoma razširjena moč | 1460 W |
| Število sončnih panelov | 4 kosi (enake specifikacije) |
| Združljivost napetosti baterije | 12V, 24V (zmanjševanje napetosti) 48V, 60V, 72V (povečano polnjenje) |
| Način namestitve | Vgradnja vijakov vogalnih spojnikov v obliki črke L |
| Parametri posamezne baterijske plošče STC: Obsevanje 1000 W/m², temperatura modula 25 °C, AM 1,5 | |
| Standardna moč | 365 W |
| Vršna napetost | 24,81 V |
| Vršni tok | 14,71A |
| Napetost odprtega tokokroga | 30,2 V |
| Kratkostični tok | 16.18A |
| Velikost | 1500*1100*40 mm |
| Neto teža | 19 kg (konvencionalna sončna celica) 9,7 kg (lahka sončna celica serije Dream) |
| Sistemska napetost | DC1000V |
| Območje napake moči | ±2 % |
| IP stopnja | IP67 |
| OTR | -40℃—+80℃ |
| Moč TC | - 0,38 %/℃ |
| Napetost TC-ja | - 0,36 %/℃ |
| Tok TC | +0,06 %/℃ |
Prikaz izdelka
Povprašajte zdaj!
Za povpraševanja o naših izdelkih ali ceniku nam, prosim, pustite svoj e-poštni naslov in vas bomo kontaktirali v 24 urah.












